Apie mus

WePack.lt profesionali pagalba jūsų verslui, kokybiškos siuntų iš Lenkijos pervežimo paslaugos.

0+ metai
patirties

Kas mes?

WePack.lt komanda sudaryta iš elektroninės komercijos profesionalų ir entuziastų. Puikiai žinome, kas reikalinga dropshipperiams, elektroninių parduotuvių savininkams, bei kaip svarbu savo užsakymus gauti greitai. Mūsų prioritetas yra puikus klientų aptarnavimas, siuntų ir užsakymų išsiuntimo greitis. Mūsų antras vardas yra lankstumas! Puikiai suprantame, kaip svarbu kiekvienam klientui turėti individualius sprendimus ir neabejokite mumis – mes juos rasime!

Susisiekti
Siuntos iš Lenkijos

Kaip naudotis siuntų iš Lenkijos atvežimo paslauga?

Registracija WePack.lt

Prisiregistruokite mūsų tinklapyje ir skiltyje "Sandėlių adresai" raskite mūsų sandėlio adresą su unikaliu, jums priskirtu kodu.

Apsipirkite

Apsipirkite bet kurioje Jums patinkančioje Lenkijos e-parduotuvėje, nurodydami WePack.lt Lenkijos sandėlio adresą.

Gaukite

Tiekėjas atsiųs prekes mums į Lenkiją, o mes jas per 1 darbo dieną atsivešime į Lietuvą. Čia galėsite pasirinkti - atvykti pas mus jos atsiimti ar jums pristatyti jūsų siuntas.

Paslaugos

Kuo galime padėti?

WePack.lt teikia kompleksines paslaugas fiziniams asmenims, dropshipperiams ir verslui.

Suteikiame jums adresą Lenkijoje ir juo gautas prekes atvežame į Lietuvą. Tokiu būdu galite pirkti prekes iš tiekėjų, kurie nepristatys prekių į Lietuvą, bet mielai tai padarys į mūsų sandėlį.

Tiekėjų duomenų likvidavimas iš siuntų, perpakavimas ir išsiuntimas jūsų klientams (paštu, paštomatu, kurjeriu). Siunčiame tiek su jūsų lipdukais, tiek su savo.

Sandėliuojame elektroninių parduotuvių prekes, inventorizuojame, rūšiuojame saugome ir prižiūrime. Mokėkite tik už faktiškai užimtą vietą.

Jūs galite sandėliuoti pas mus prekes, perduoti užsakymus, o mes juos supakuosime ir išsiųsime jūsų klientams.

Atliekame įvairius pakavimo darbus: komplektavimas, prekių aptraukimas termoplėvele, barkodų spausdinimas ir kitus įprastus FBA siuntų paruošiamuosius darbus.

Reikalingos kitos su pakavimu, sandėliavimu ir siuntų parvežimu iš Lenkijos susijusios paslaugos? Susisiekite ir mes rasime sprendimą!

Turi klausimų?

Susisiek su mumis!

Pradėk siųstis prekes ir dirbti su WePack.lt!

Susisiekti