Paslaugų kainos

Pasirinkite Jus dominančią paslaugą 👇

Turite klausimų?

Drąsiai užduokite klausimus, kai jie kyla! Mes esame lankstūs ir visada randame geriausius sprendimus.

  • Prekių grąžinimo į Lenkiją tvarka
  • Atvykusių prekių iš Lenkijos patikrinimas
  • WePack.lt sandėliavimo ir fulfillment'o paslaugos

WePack.lt siuntų iš paštomatų neima.

Siuntų pervežimo paslauga naudotis labai paprasta! Pirmiausia prisiregistruokite tinklapyje WePack.lt. Sandėlių adresų skiltyje rasite adresą, su tik jums priskirtu unikaliu WePack.lt kodu. Taip mes žinosime, kad atvykusi siunta priklauso jums. Tada pasirinktoje Lenkijos elektroninėje parduotuvėje formuokite užsakymą, nurodykite šį adresą su unikaliu kodu (jį galite nurodyti šalia gatvės arba antroje adreso eilutėje) ir apmokėkite. Atkreipkite dėmesį, kad pristatymas turi būti kurjeriu ar paštu nurodytu adresu. Viskas. Laukite - kai prekė bus Vilniuje, gausite elektroninį laiškutį ir galėsite apmokėti paslaugą bei pasirinkti kaip ją pristatyti (arba tiesiog atvyksite jos pasiimti).

Taip. Svarbu, kad tai nebūtų kroviniai, kuriems reikalingas spec. transportas (pvz. trinkelių paletėms reikėtų sunkvežimio ir jų taip paprastai neatvežtume). Jeigu turite papildomų klausimų dėl sunkių krovinių, galite susisiekti su mumis telefonu +37060783438 arba el. paštu info@wepack.lt

Tikrai taip. Susisiekite su savo tiekėju dėl prekės gražinimo, jis duos lipduką, atsiųskite prekę ir lipduką mums, o mes išvešime jūsų siuntas nemokamai.

Susisiekite su mumis!

Kontaktai