Siuntų pakavimas

Galioja nuo 2022-07-01

Pasirinkite Jus dominančią paslaugą 👇

WePack.lt komanda atlieka visus perpakavimo ir pakavimo darbus. Galite būti tikri, kad Jūsų siuntomis ar prekėmis bus pasirūpinta – siuntos gavėjams iškeliaus supakuotos saugiai ir kokybiškai.

Perpakavimai

Teikiame iš Lenkijos tiekėjų gautų siuntų skaidymo, prekių perpakavimo paslaugas.
Perpakavimo paslaugas galite greitai ir patogiai užsisakyti užsiregistravus mūsų svetainėje: Žiūrėti video

Kas yra perpakavimas?

Tai paslauga perpardavėjams, dropshipper‘iams, retail‘eriams ir panašiai. Jo metu mes: išimame kvitus, sąskaitas, reklaminius lankstinukus, nuklijuojame nuo dėžės tiekėjo atributiką, pakeičiame pakuotę (jei reikia) arba aptraukiame siuntą juoda plėvele, nuo siuntos pakuotės nuimame skiriamuosius ženklus, galime pridėti Jūsų pateiktus prekės ženklo (angl. Branding) atributus, užklijuojame siuntos lipduką ir atiduodame siuntą kurjeriui. Perpakavimo ir siuntimo įkainiai rasite įkainių lentelėje.

Pakavimai

WePack.lt gali visiškai pasirūpinti Jūsų siuntų–prekių paruošimu ir išsiuntimu Jūsų klientams. WePack.lt Jums gali padėti, jei Jums reikia:

  • sukomplektuoti prekes;
  • surūšiuoti produktus;
  • išskirstyti siuntas iš bet kokių tiekėjų Jūsų pirkėjams;
  • pagal taisykles paruošti prekes marketplace tipo prekybos platformoms kaip Pigu.lt ir panašiai.

WePack.lt yra pasirengę priimti Jūsų siuntas tiek Lenkijoje ir atsivežti jas perpakavimams į Lietuvą, tiek galime Jūsų siuntas priimti iškart Lietuvoje ir atlikti perpakavimo veiksmus.

Susisiekite su mumis ir kartu surasime geriausią sprendimą Jums ar Jūsų verslui!

Prekės–siuntos perpakavimo bei išsiuntimo įkainiai

Viena kraštinė Svoris WePack veiksmai Kaina
Mažiau kaip 1 m Iki 25 kg. *Įprasti veiksmai 1.00€
Mažiau kaip 1 m Virš 25 kg. *Įprasti veiksmai 2.00€
Daugiau kaip 1 m Iki 25 kg. *Įprasti veiksmai 2.00€
Daugiau kaip 1 m Nuo 25 kg. iki 50 kg. *Įprasti veiksmai 4.00€
Daugiau kaip 1 m Nuo 50 kg. iki 200 kg. *Įprasti veiksmai 8.00€
*Įprasti veiksmai: išimti kvitą, pakeisti pakuotę (jei reikia), aptraukti juoda plėvele, nuo siuntos pakuotės nuimti skiriamuosius ženklus, pridėti prekės ženklo (angl. Branding) atributus, užklijuoti siuntos lipduką, atiduoti siuntą kurjeriui.

Siuntos lipduko spausdinimo įkainiai

Siuntos lipduko tipas Kaina
Jūsų atsiųstas siuntos lipdukas (kai siunčiama su Jūsų lipduku) 0.10€
Mūsų siuntos lipdukas (kai siunčiama su WePack.lt lipduku) 0.15€

Turite klausimų?

Drąsiai užduokite klausimus, kai jie kyla! Mes esame lankstūs ir visada randame geriausius sprendimus.

  • Prekių grąžinimo į Lenkiją tvarka
  • Atvykusių prekių iš Lenkijos patikrinimas
  • WePack.lt sandėliavimo ir fulfillment'o paslaugos

WePack.lt siuntų iš paštomatų neima.

Siuntų pervežimo paslauga naudotis labai paprasta! Pirmiausia prisiregistruokite tinklapyje WePack.lt. Sandėlių adresų skiltyje rasite adresą, su tik jums priskirtu unikaliu WePack.lt kodu. Taip mes žinosime, kad atvykusi siunta priklauso jums. Tada pasirinktoje Lenkijos elektroninėje parduotuvėje formuokite užsakymą, nurodykite šį adresą su unikaliu kodu (jį galite nurodyti šalia gatvės arba antroje adreso eilutėje) ir apmokėkite. Atkreipkite dėmesį, kad pristatymas turi būti kurjeriu ar paštu nurodytu adresu. Viskas. Laukite - kai prekė bus Vilniuje, gausite elektroninį laiškutį ir galėsite apmokėti paslaugą bei pasirinkti kaip ją pristatyti (arba tiesiog atvyksite jos pasiimti).

Taip. Svarbu, kad tai nebūtų kroviniai, kuriems reikalingas spec. transportas (pvz. trinkelių paletėms reikėtų sunkvežimio ir jų taip paprastai neatvežtume). Jeigu turite papildomų klausimų dėl sunkių krovinių, galite susisiekti su mumis telefonu +37060783438 arba el. paštu info@wepack.lt

Tikrai taip. Susisiekite su savo tiekėju dėl prekės gražinimo, jis duos lipduką, atsiųskite prekę ir lipduką mums, o mes išvešime jūsų siuntas nemokamai.

Susisiekite su mumis!

Kontaktai